Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz arsenał kraśnickiego gangu handlarzy narkotyków (wideo)

Utworzony przez grubaryba, 3 września 2009 r. o 18:29 Powrót do artykułu
To nie żadne gangstery tylko porządne chłopaki nigdy bez winy nikogo nie skrzywdzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buda psy!!!!!!od 2005 roku gang narkotykowy.przeszczepcie sobie mozgi banda oszolomow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A GłOśNIEJ to już nie mógł się drzeć, psychiczny czy co ??????????????? on nie wie że dzieci małe mieszkają naookoło zostało mu to z przykrego dzieciństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na stronie dziennika wschodniego sa pozostale zdjecia z tego co znalezli. Najlepsza jest NIEBIESKA KUSZA wystrugana z drewna hehehe pewnie chodzili z nia po miescie. Co za KONIE z Krasnika. Jakie miasto tacy gangsterzy. Hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rysiek napisał:
na stronie dziennika wschodniego sa pozostale zdjecia z tego co znalezli. Najlepsza jest NIEBIESKA KUSZA wystrugana z drewna hehehe pewnie chodzili z nia po miescie. Co za KONIE z Krasnika. Jakie miasto tacy gangsterzy. Hehehe
sory nie dziennika tylko kuriera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha . Gangsta . Dzieciaki myśleli , że coś zdołają . To prawda . Jakie miasto takie gangi . Jeszcze raz HA HA HA HA HA HA. Banda gnojków i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no prosze szef gangu,gang,dzialali od 2005,bron pneumatyczna... a i stary ford fiesta - dorobek bardzo wielki jak na taka grupe!!! panowie scigajcie prawdziwych bandziorow,skorumpowanych urzendasow a nie chlopakow z osiedla,bo cos tam narozrabiali.......... p.s. to sie nazywa dobrze zagospodarowac kase podatnikow lub nawet walka z kryzysem,no bo nie z gangsteram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ztego co tu pokazano,to ci byli dopiero na dorobku,natomiast ci prawdziwi mają wspaniałe wille,broń lepszą od naszych afgańskich wojaków,a autka.....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak z bloku gangsterzy bida!!! kryzys nawet gangsterów dopadł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!!!!to nie żaden gang!!!! tym je***ym psom padło już na łeb!!!! to dobre chłopaczyny!!!! ten niby przywódca wielki mieszka w moim bloku i ku*** nikt mi nie powie że to jakiś pier***ony gangster!!!! Jebać policje jak teraz tak i zawsze!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było pomóc sponsorom usunąć psią konkurencję, podnieść statystyki itp. Można przejrzeć w szpitalu statystyki , ile dzieci z gimnazjum przywożonych jest po spożyciu. Lekarze zgłaszają to na policję, dilerzy w niemal każdej klasie... Myślałem, że tylko ja o tym wiem, ale z poprzednich postów wynika, że jest to znane wielu mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 kilogramy w 4 lata? Paranoja! Śmiech na sali! To normalni goście a nie żadni gangsterzy! Gangsterzy takie ilości dziennie pchają. JP! STOP policyjnej propagandzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fabryczny napisał:
Ludzie!!!!to nie żaden gang!!!! tym je***ym psom padło już na łeb!!!! to dobre chłopaczyny!!!! ten niby przywódca wielki mieszka w moim bloku i ku*** nikt mi nie powie że to jakiś pier***ony gangster!!!! Jebać policje jak teraz tak i zawsze!!!!
Żeby Ciebie kiedyś policja nie wyj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieśniak napisał:
Żeby Ciebie kiedyś policja nie wyj...
o mnie się nie martw pajacu pier***ony! a takich jak ty to powinno sie topić w wiśle cwelu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKI ARSENAŁ TO MA PRZEDSZKOLAK KTÓREGO OJCIEC JEST RASOWYM GANSTEREM(MIOTACZ GAZU I WIATRÓWKA) ALE JAJA-REDAKTORKU NIE OŚMIESZAJ SIĘ. Z TEGO ARTYKUŁU TO PEWNIE BOKI ZRYWA CAŁA LUBELSKA POLICJA,KTÓREJ PRZYSZŁO JUŻ NIE RAZ ZMIERZYĆ SIĘ Z PRAWDZIWYM ŚWIATEM PRZESTĘPCZYM O WIELE LEPIEJ UZBROJONYM NIŻ ŻOŁNIERZ MINISTRA KLICHA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fabryczny napisał:
o mnie się nie martw pajacu pier***ony! a takich jak ty to powinno sie topić w wiśle cwelu!
A może w Wyżniance?! I nie "cweluj" mi tutaj bo nie pamiętam żebyśmy przechodzili "per Ty"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he bardzo dobrze ze ich zwineli w końcu. W cale to nie byli dobre chłopaki bo jednego frajera znałem osobiście i to wielki idiota byl któremu sie wydawało ze jest nietykalny to teraz zobaczy jak to jest jak sie bedzie w kryminale po mydełko schylał haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty sie ku*** je***a sam sie schylisz po mydło i uważaj co piszesz bo nie długo morzesz nie miec czym!!! CWELU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze, że co niektórzy teraz są twardzi przez internet. Koleżko wyżej jak nazywasz kogoś frajerem to chyba sam nim. Bałeś się mu to powiedzieć wprost a teraz odważny jesteś jak chłopaczyna pójdzie za damski h** siedzieć. A co do zwalczania przestępczości panowie policjanci jesteście śmieszni to miała być grupa zorganizowana?? Nie róbmy sobie jaj. Szkoda gadać. Widać co za pedalstwo ustala porzadek w tym skorumpowanym kraju!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze powiedziałem mu to w twarz, kilka razy usłyszał ode mnie ze jest frajerem. A pójdzie siedzieć nie za damski h*j jak to ładnie nazywasz tylko za handel narkotykami i za wiele innych przestepstw. Pozdrawiam cieplutko:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...